Наші бренди

BOVI – європейський текстильний бренд преміум-класу. Заснований у 1960 році компанією Vaz da Costa, що знаходиться у місті Гімарайнш, Португалія. Вироби BOVI – це висока якість та різноманітність вибору домашнього текстилю. Компанія виробляє постільну білизну, текстильні аксесуари для дому, текстильні столові аксесуари, рушники та халати, нещодавно асортимент поповнився вишуканою колекцією жіночої спальної білизни. Гордістю бренду є серія органічного текстилю для дітей.

Всі вироби BOVI виготовлені з увагою до найменших деталей та виробляються з високоякісної бавовни – сатин, перкаль, муслін. Для дитячої колекції BOVI використовує органічну бавовну.

Компанія не використовую принти з хімічних барвників. В якості обробки машинна вишивка, мережка, прошва та прорізна гладь.

Кольорова гамма BOVI – класичний білий і стримані та елегантні пастельні тони які ніколи не вийдуть з моди.

DEVILLA HOME TEXTILS – новий, бренд класу «люкс» португальської компанії B. Sousa Dias, що була заснована у 1966 році. Компанія створює білизну для спальні та ванної кімнати, яка визнана по всьому світу  завдяки використанню високоякісних матеріалів та відмінному дизайну.

Майстерно виконані колекції, що характеризуються елегантним дизайном і розкішними фактурами – це зручне поєднання традиційних і сучасних спальних і ванних кімнат.

Заспокійливі поєднання кольорів з делікатно окресленими деталями, однаково придатними як до класичної, так і до сучасної атмосфери, спонукають до спокійного і затишного способу життя.

DEVILLA є найкращим прикладом того, як магія текстилю може перетворити ваш дім.

BLANK HOME – бренд компанії MUNDOTEXTILE, заснованої у 1975 році, яка нині є найбільшим виробником рушників у Європі.

BLANK HOME пропонує домашню колекцію махрових рушників і халатів, текстильні аксесуари і  постільну білизну преміум-класу для діток та дорослих.

У нашому магазині представлені лінійки SAUNA, ORGANIC, SUPIMA COTTON, BAMBOO SERIES та дитяча колекція CANDY. Широких асортимент рушників та текстильних аксесуарів для ванної та сауни задовольнить найвибагливішого покупця.

MUNDOTEXTILE є брендом, що сертифікований в області: за нормою NP 4457: 2007, OEKO-TEX клас I, G.O.T.S (Глобальний Стандарт Органічного Текстилю) і в Системі управління якістю за нормою NP 9001: 2008.

LAMEIRINHO – сімейна компанія, яка була заснована у Португалії у 1948 році. Компанія  піклується про екологію, сталий розвиток та охорону навколишнього середовища.

В даний час Lameirinho є однією з небагатьох компаній на європейському ринку, що володіє сертифікатом G.O.T.S.(Global Organic Textile Standard) на весь процес виробництва, який підтверджує той факт, що вся продукція виготовлена ​​з органічних матеріалів, без застосування нафтопродуктів або хімії. Всі вироби також мають сертифікати Oeko-Tex® 100 та ІSO 14001, які гарантують споживачеві, що виготовлення і використання товарів не є шкідливим як для людини, так і для навколишнього середовища.

На сьогоднішній день це потужне виробництво яке має точки продажу на п’яти континентах та забезпечує комфортний і спокійний сон споживачам всього світу.

ОРШАНСЬКИЙ ЛЬНОКОМБІНАТ був заснований у 1930 році та є єдиним в Республіці Білорусь і найбільшим в країнах СНД та Європи підприємством з виробництва лляних тканин, як за виробничими потужностями, так і за обсягами продукції.

Для виготовлення тканин і готових виробів застосовується тільки екологічно чиста сировина і натуральні барвники. Сучасне обладнання та величезний досвід в поєднанні з інноваційними технологіями дають можливість підприємству контролювати якість виробів на кожному з етапів виробництва.

Щорічно компанія підтверджує в незалежних європейських лабораторіях найжорсткіші вимоги до екологічної безпеки льону за сертифікатами “OEKO-TEX”.

БЛАКІТ є відомою торговою маркою Білорусі, якій вже більше ніж півстоліття, основним напрямком діяльності є: виробництво тканин і пошиття високоякісної постільної білизни.

Для виготовлення продукції компанія використовує тільки натуральну 100% бавововну. Додавання синтетичних домішок виключено. А постійний контроль за найменшою деталлю гарантує якість продукції.

Виробничі потужності підприємства обладнані сучасною технікою, а малюнки наносяться на тканину за допомогою сертифікованих барвників зі Швейцарії, що дозволяють прати готові вироби при температурі 60 градусів.

В нашому магазині представлена преміум лінійка товарів марки БЛАКІТ.