Корисна інформація

G.O.T.S.– Глобальний стандарт органічного текстилю Ця сертифікація гарантує, що Компанія використовує тільки екологічно чисті продукти протягом всього процесу виробництва текстилю, і що продукти або хімічні речовини, які вважаються шкідливими, не використовуються та не додаються.

Цей логотип, який використовується на етикетках продукту, гарантує контроль всього виробничого процесу. Саме таким чином споживач може бути впевненим, що він купує екологічно чистий продукт, що виробляється безпечним способом.

OEKO-TEX® STANDARD 100 – завдяки такій сертифікації компанія-виробник гарантує споживачеві,
що виробництво текстильних виробів не є шкідливими як для людини, так і для екології, і забезпечує надійне маркування для споживачів, які хочуть купувати текстиль, що гарантовано не є шкідливим як для власного здоров’я так і для навколишнього світу.

ОРГАНІЧНА БАВОВНА – бавовна яка вирощується без використання токсичних і стійких пестицидів
та синтетичних добрив. Крім цього «органічна» озачає що при виробництві такої бавовни не порушуються умови праці.

Адже усе більше покупців зараз звертають увагу на етикетку не тільки щоб дізнатися ціну та склад виробу, але й для того щоб переконатися, що купуючи товар, вони не суперечать своїм моральним та етичним принципам.

ALOE VERA у текстилі. Корисні якості ALOE VERA, давно визнані в медичній сфері. Ця рослина є природним антибактеріальним та заспокійливим засобом, бореться з небажаними запахами та має охолоджуючі властивості.

Наразі технології дозволяють використовувати ці властивості для постільної білизни через мікрокапсули. Такі продукти мають маркування «ALOE VERA» на упаковці та у безпосередньому контакті з тілом, вони забезпечують почуття унікальної свіжості та м'якості шкіри. Така білизна робить ваш сон комфортним і забезпечує здоровий відпочинок.

«STONE WASH»
Особливістю лляних тканин є їх відносно висока жорсткість. Така постільна білизна не дуже приємна до тіла та сон на ній не дуже комфортний.

Для того щоб пом’якшити льон та зробити його приємним на дотик використовують технологію «stone wash», що дослівно можна перекласти як «випраний з камінням». В загальних рисах це так і робилося, але методом проб і помилок з’ясувалось що такий жорсткий метод підходить далеко не для всіх видів тканин, адже просто може пошкодити структуру волокна.

Тож, зараз з’явилися інноваційні і нешкідливі технології для пом’якшення льону, але всі їх прийнято називати «stone wash».

SUPIMA COTTON
Якщо виробник вказує у складі «Supima» – ви можете бути впевнені що цю річ ви будете використовувати із задоволенням і вона слугуватиме довго.

Supima – це скорочення від «Superior Pima», а Pima – це довговолокниста бавовна, названа так на честь племені індіанців, які допомагали вирощувати бавовну на експериментальній фермі в Арізоні.

Довжина волокон цієї бавовни дозволяє створювати міцні тканини, що мають такі властивості як повітропроникність та гігроскопічність. Вироби з бавовни Supima особливо м’які та еластичні, що робить їх дуже комфортними у використанні.

«ZERO TWIST» cotton – що ж це таке?
Нульовий поворот – цей вислів стосується волокон, які використовуються в переплетенні махрових виробів. Нитки у махрових рушниках чи халатах, зазвичай, багаторазово закручують, щоб матеріал був достатньо міцним для використання.

«zero twist» – означає відсутність повороту волокон, за рахунок чого вони мають більшу площу поверхні. Це дозволяє волокну легше поглинати вологу та швидко сохнути.

Але зверніть увагу, що тканини з нульовим поворотом можуть бути виготовлені тільки з довгої, міцної пряжі, такої як єгипетська бавовна.

Тканина з «нульовим поворотом» пряжі неймовірно плюшева і розкішно м’яка на дотик.

Рушники «Zero Twist» є одним з найліпших типів рушників які можна купити, також ця тканина є ідеальною для банних халатів.

В нашому магазині ви можете придбати дитячу лінійку з технологією «zero twist» для ванної та пляжу, тому що для ваших діток ми вибираємо найкращі матеріали.

ПОЛІЕСТЕР PANAMA
Тканина з суміші натуральних і синтетичних волокон – бавовни, поліестеру або акрилу. Поверхнею нагадує рогожку. На ній чітко видно розташовані в шаховому порядку прямокутники, для утворюються завдяки подвійному або потрійному переплетенню ниток. Така тканина відрізняється пружністю і здатністю зберігати форму, вона відштовхує жирні плями і бруд, легка у пранні та прасуванні. Тож створена для виготовлення якісної столової білизни.

АНТИМІКРОБНА ОБРОБКА (Anti microbial/Anti dust mite)
Цей вид обробки пригнічує зростання шкідливих бактерій і забезпечує гігієну вашого текстилю. Бактерії, цвілі, грибок і пиловий кліщ можуть бути небезпечними для здоров’я, особливо для дуже молодих людей і людей похилого віку, людей з чутливою шкірою та тих хто страждає на алергію.

Постільна білизна, рушники і всі інші текстильні вироби перестали бути притулком для тисяч мікроорганізмів, зберігаючи свіжість набагато довше. Це нововведення, яке приносить користь здоров’ю і допомагає довше зберегти свіжість вашого текстилю.

ЛЬОН – натуральна, екологічна тканина. Прекрасно пропускає повітря, гіпоалергенна, має антисептичні та терморегуляційні властивості. В спеку льон знизить температуру на кілька градусів, а взимку збереже тепло. Дуже невибаглива у догляді тканина, та з часом стає тільки краще – більш м’якою та приємною до тіла.

МУСЛІН — це бавовняна або шовкова тканина полотняного переплетення.

Муслін повітряний і легкий, тож речі з цієї тканини практично не відчуваются на тілі, вони «дихаючі», тому у такій речі вам не буде страшна ніяка спека.

Ця тканина тонка, але при цьому досить зносостійка та довговічна. Цими якостями речі з мусліну також зобов’язані особливості переплетення. Нитки для виготовлення полотна завжди щільно скручені, що надає виробу міцність.

Тканина добре вбирає вологу, але при цьому висихає за короткий час.

Натільна білизна з цієї тканини – справжня знахідка для тих хто цінує комфорт.

ПЕРКАЛЬ – це бавовняна тканина найвищої якості, назва якої співзвучна з типом переплетення, дуже тонка і міцна, іі можна порівняти з сатином і шовком. Перкаль є найбільш зносостійкою тканиною з бавовни. Ще одна з переваг полягає в тому, що вона не пропускає пір’я і пушинки з подушки або ковдри.

ЖАККАРД
Це тканина, малюнок або візерунок якої досягається шляхом переплетення ниток у заздалегідь визначеному порядку, закладеному в програму ткацького верстата.

Назва тканини походить від імені винахідника Жозефа Марі Жаккара, який в 1804 році винайшов перший автоматичний ткацький станок для візерункових матерій.